Yhteystiedot

Nupumies

Nupumies Oy

Ojangonkuja 2
02480 Kirkkonummi

Tilaukset
nupumies@nupumies.fi

Tiedustelut
nupumies@nupumies.fi, kiireellisissä asioissa ota yhteys puhelimitse henkilökuntaan.

Henkilökunta

Seppo Hakkarainen

Toimitusjohtaja
0400 427 053
seppo.hakkarainen@nupumies.fi

Jonne Hakkarainen

Projekti-insinööri
044 573 3336
jonne.hakkarainen@nupumies.fi

Bo-Erik Engberg

Rakennusinsinööri
0400 743 983
boerik.engberg@nupumies.fi

Mikko Nummi

Mikko Nummi

Kehitysinsinööri
040 739 5585
mikko.nummi@nupumies.fi

Micke Hakkarainen

Työnjohtaja
044 366 3986
micke.hakkarainen@nupumies.fi

Jesse Hakkarainen

Työnjohtaja
044 366 3988
jesse.hakkarainen@nupumies.fi

Niklas Malmström

Rakennusammattimies

Alia Maharzah

Toimistopäällikkö
044 346 0700
alia@nupumies.fi

Suomen vahvimmat 2019 RALA pätevyys Suomalainen vastuunkantaja 2013 AA-luottokelpoisuus 2014 Luotettava kumppani

NUPUMIES OY Ojangonkuja 2, 02480 Kirkkonummi / TILAUKSET JA TIEDUSTELUT: 0400 427 053 tai nupumies@nupumies.fi / © nupumies oy. site by slim
Tietosuojakäytäntö

ylös