Tiivis ja oikea-aikainen yhteydenpito on osa onnistunutta hanketta

Yhteystiedot

Nupumies Oy
Ojangonkuja 2
02480 Kirkkonummi
Y-tunnus: 0919461-4

Seppo Hakkarainen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 427 053
seppo.hakkarainen@nupumies.fi

Jonne Hakkarainen
Toimitusjohtaja
Maa- ja piharakentaminen, koneurakointi, kuivatus+
044 573 3336
jonne.hakkarainen@nupumies.fi

Bo-Erik Engberg
Rakennusinsinööri
Rakennustyöt, suunnittelu
0400 743 983
boerik.engberg@nupumies.fi

Micke Hakkarainen
Työnjohtaja
Kuljetus- ja nostotyöt
044 366 3986
micke.hakkarainen@nupumies.fi

Jesse Hakkarainen
Työnjohtaja
Louhintatyöt, kunnossapito
044 366 3988
jesse.hakkarainen@nupumies.fi

Alia Maharzah
Toimistopäällikkö
Reskontra, hallinnolliset asiat, asiakaspalautteet
044 346 0700
alia@nupumies.fi
nupumies@nupumies.fi

Tarjouspyynnöt, tilaukset ja tiedustelut

Tarjouspyynnöt, tilaukset ja tiedustelut ensisijaisesti sähköpostilla nupumies@nupumies.fi. Kiireellisissä asioissa ota yhteys henkilökuntaan.

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite
003709194614

Operaattorimme: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta. Jos käytätte verkkolaskujen välitykseen pankkia, on välittäjän tunnus DABAFIHH.

Laskujen vastaanotto sähköpostitse
invoice-09194614@kollektor.fi

Mahdollisten paperilaskujen osalta
Nupumies Oy
09194614
PL 100
80020 Kollektor Scan

Paperilaskut siirtyy digitaaliseen muotoon operaattorimme skannauspalvelun kautta. Yllä mainittu laskutusosoite tulee näkyä myös paperilaskuissa, jotta skannauspalvelu saa laskut kohdistettua oikein. Pyydämme huomioimaan, että yllämainittuun laskutusosoitteeseen saa lähettää ainoastaan laskuja. Muun postin osalta osoite säilyy ennallaan.